Logo

Którędy wchodzi haker po dane. Szyfrowanie kontra luki bezpieczeństwa

Data

Środa, 13 Listopada 2019

Czas

10:00 Europe/Warsaw

zobacz w mojej strefie czasowej
To pole jest obowiązkowe. Dokładnie sprawdź pisownię.
To pole jest obowiązkowe. Dokładnie sprawdź pisownię.
To pole jest obowiązkowe. Dokładnie sprawdź pisownię.
Pola wymagane

Jeśli już zarejestrowałaś/łeś się na to spotkanie, a nie otrzymałaś/łeś maila z potwierdzeniem kliknij tutaj!

Adres email jest niepoprawny. Proszę sprawdź dokładnie adres email i upewnij się, że wygląda tak: john@clickmeeting.com

Wiadomość email zawierająca informacje na temat logowania do pokoju została wysłana na wskazany adres.

Cyfrowy świat wprowadza nie tylko nowe szanse, ale i nowe zagrożenia dla biznesu. Zwykle wyglądający e-mail z plikiem, który udaje fakturę może zainfekować system informatyczny całej firmy a przechwycone w wyniku cyberataku dane odzyskamy… jednak za kilkaset tysięcy złotych okupu. Jak uchronić swoją firmę przed tego typu atakami?

Kreatywność internetowych przestępców nie zna granic, a fakt, że pomaga im również sztuczna inteligencja, tworzy niezwykle niepokojącą wizję przyszłości. W webinarze: ,,Którędy wchodzi haker po dane. Szyfrowanie kontra luki bezpieczeństwa.” opowiemy o metodach działania hakerów. Skupimy się na mankamentach, dzięki którym haker może uzyskać dostęp do naszych danych. Z tego webinaru dowiesz się w jaki sposób atakuje haker i jak się przed tym chronić.

Opowiemy także o tym jak prosto zabezpieczyć informacje w firmach. O socjotechnikach wykorzystywanych do ich kradzieży oraz dobrych praktykach i mocy szyfrowania.

Prezenter

Akademia home.pl

Akademia home.pl to cykl szkoleń online, który wspiera Twoją firmę.Nasze webinary stworzone są z myślą o wszystkich, którzy chcą działać w świecie Internetu. Elastyczna forma szkolenia pozwala na aktywne uczestnictwo w webinarze. Możesz w każdej chwili zadawać pytania dotyczące interesujących Cię zagadnień, a nasi eksperci odpowiedzą na nie i pomogą lepiej zrozumieć najważniejsze zagadnienia.