Logo

Czym jest CMS WordPress i czy warto go użyć do stworzenia własnej strony?

Data

Środa, 17 Lipca 2019

Czas

10:00 Europe/Warsaw

zobacz w mojej strefie czasowej
To pole jest obowiązkowe. Dokładnie sprawdź pisownię.
To pole jest obowiązkowe. Dokładnie sprawdź pisownię.
To pole jest obowiązkowe. Dokładnie sprawdź pisownię.
Pola wymagane

Jeśli już zarejestrowałaś/łeś się na to spotkanie, a nie otrzymałaś/łeś maila z potwierdzeniem kliknij tutaj!

Adres email jest niepoprawny. Proszę sprawdź dokładnie adres email i upewnij się, że wygląda tak: john@clickmeeting.com

Wiadomość email zawierająca informacje na temat logowania do pokoju została wysłana na wskazany adres.

Zastanawiasz się czy rozpocząć swoją przygodę online? Chciałbyś mieć stronę WWW lub bloga, aby wyrazić siebie, zbudować pozycję eksperta oraz pozyskać klientów? Słyszałeś, że można samodzielnie zrobić swoją stronę WWW za pomocą WordPressa, ale nie wiesz od czego zacząć? 


Biorąc udział w tym webinarze dowiesz się:

Czym jest CMS oraz jakie są dostępne na rynku narzędzia CMS. Wszyscy dookoła używają skrótu CMS, a ty zastanawiasz się co to takiego? A może już już wiesz co oznacza ten skrót, ale chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę na ten temat? Dokonamy przeglądu popularnych systemów zarządzania treścią- pokażemy Ci co oferują poszczególne rozwiązania. Dowiesz się, który CMS będzie dla Ciebie najlepszy do zbudowania własnej strony internetowej. 


CMS WordPress czy warto go użyć do stworzenia własnej strony? Odpowiemy na pytanie zawarte w tytule webinaru. Jeśli masz wątpliwości, czy na swoje potrzeby wybrać CMS WordPress, nasz webinar na pewno pomoże Ci w podjęciu decyzji. Poznasz jego wady i zalety oraz dowiesz się dlaczego WordPress jest najpopularniejszym systemem zarządzania treścią na świecie.


Wstępna konfiguracja wordpressa, zabezpieczenie WordPressa, dobre praktyki. Pokażemy w jaki sposób dokonać wstępnej instalacji WordPressa. Udowodnimy, że to naprawdę proste! A także wskażmy dobre praktyki, które warto wdrożyć przy tworzeniu własnej strony.


Motywy graficzne, płatne i bezpłatne różnice zalety i wady. Na koniec przedstawiamy najbardziej popularne motywy graficzne. Dokonamy szybkiego wyszukiwania odpowiedniego motywu dla Twojej branży a także wskażemy różnice pomiędzy płatnymi i bezpłatnymi szablonami. Sam zdecydujesz, który wolisz wybrać!

 


Prezenter

Akademia home.pl

Akademia home.pl to cykl szkoleń online, który wspiera Twoją firmę.

Nasze webinary stworzone są z myślą o wszystkich, którzy chcą działać w świecie Internetu. Elastyczna forma szkolenia pozwala na aktywne uczestnictwo w webinarze. Możesz w każdej chwili zadawać pytania dotyczące interesujących Cię zagadnień, a nasi eksperci odpowiedzą na nie i pomogą lepiej zrozumieć najważniejsze zagadnienia.